Brusič - nastavovač

IMET, a.s.

Miesto práce
Nádražná 33, 909 01 Skalica
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe štvrťročné prémie, ročné odmeny a iné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je určená pre skúsených obrábačov kovov, ktorá predstavuje:
- opracovanie strojných súčiastok na brúsiacich strojoch v zmysle technickej
dokumentácie,
- brúsenie povrchov,
- brúsenie na guľato,
- bezhrotové brúsenie,
- kontrolné merania a dokončovacie práce,
- práca na 1 zmenu ( v budúcnosti na 2 zmeny),
- plánovaná práca nadčas,
- plnenie ďalších pracovných pokynov svojho nadriadeného v súlade s pracovným zaradením.

-pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
​-stravovanie v objekte firmy,
​-príspevok na 3. dôchodkový pilier,
​-príspevok na kultúrne, športové a relaxačné podujatia,
​-spoločné eventy,
​-pravidelné navyšovanie základnej mzdy o vernostný príplatok,
​-mimoriadne odmeny za nadštandardné pracovné výkony.​

Informácie o výberovom konaní

Požadované vzdelanie: strojárske, SŠ s maturitou alebo bez.
Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači, ktorí budú tiež pozvaní na osobný pohovor. Presný deň aj hodinu výberového konania Vám upresníme mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s.r.o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská so náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábanie kovov, nie je podmienkou.

Počet rokov praxe

3

- základné znalosti z merania + porozumenie výkresu
- vyučený v odbore, nie je podmienkou
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- dôslednosť a samostatnosť,
- pracovitosť,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť a flexibilita,
- manuálna zručnosť.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Sabína Raffasederová
Tel.: +421907677948
E-mail: poslať životopis
ID: 4815248  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac