Údržbár na brúsky, sústruhy a iné výrobné zariadenia

IMET, a.s.

Miesto práce
AKE Skalica, Nádražná, Skalica
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe kvartálne prémie, ročné odmeny a iné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba na strojoch a zariadeniach vo výrobnom závode,
- identifikácia a riešenie porúch na strojoch a zariadeniach,
- bežné opravy strojov a zariadení na výrobných prevádzkach,
- sťahovanie a uvedenie strojov do prevádzky.

-pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
-stravovanie v objekte firmy,
-príspevok na 3. dôchodkový pilier,
-príspevok na kultúrne, športové a relaxačné podujatia,
-spoločné eventy,
-pravidelné navyšovanie základnej mzdy o vernostný príplatok,
-mimoriadne odmeny za nadštandardné pracovné výkony.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s.r.o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská do náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie v odbore mechanik, mechanik strojných zariadení,
- skúsenosti s údržbou a opravou strojov a zariadení,
- technická zručnosť,
- veľká chuť do práce a ochota učiť sa,
-zodpovednosť a precíznosť pri práci,
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť vo vzniknutej situácii,

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Sabína Raffasederová
Tel.: +421907677948
E-mail: poslať životopis
ID: 4815222  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac