Údržbár/ Elektromechanik

IMET, a.s.

Miesto práce
Haličský zámok, Mieru, Halič
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac+ 100 EUR kompetenčný príplatok + odmeny v závislosti od tržieb + vernostné bonusy + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky, noc v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržba pridelených technických a elektronických zariadení,
• práce na NN rozvodoch (drobné úpravy, údržba),
• opravy porúch a starostlivosť o chod zariadení a stavieb,
• zámočnícke, stolárske a drobné údržbárske práce,
• kompletizovanie a zapojenie drobných elektrotechnických zariadení a náradia,
• plnenie ad hoc .

• práca v priateľskom kolektíve,
• zázemie silnej firmy,
• možnosť získania cenných skúseností a praxe,
• možnosť profesijného rastu a vzdelávania
• možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
• ostatné zamestnanecké výhody.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov, prax v hotelierstve výhodou.
Životopis s kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom, prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Galicia Nueva zámocký hotel ****
Zámocká 7
985 11 Halič
okres Lučenec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• logické uvažovanie a cit pre techniku
• manuálna zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Výhodou uchádzača je:
• SŠ, SOU - elektrotechnického zamerania
• osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom podľa § 21, (ideálne § 23) vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
• min. 3 roky skúseností na obdobnej pozícii
• zváračské skúšky

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4773354  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac