Kuchár zámockého hotela Galicia Nueva****

IMET, a.s.

Miesto práce
Haličský zámok, Mieru, Halič
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača + odmeny v závislosti od tržieb + vernostné bonusy + kompetenčný príplatok + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky, noc v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý pracuje na prekrásnom mieste a svojou aktívnou prácou dosiahne, že náš zámok bude patriť medzi najznámejšie hotely (nielen) na Slovensku?

Pracujte v zámockom hoteli na pozícii, ktorej poslaním je zabezpečiť spokojnosť ubytovaných hostí i verejnosti a to prostredníctvom nasledovných činností:
- príprava jedál v danej oblasti podľa štandardov hotela (dodaných podkladov),
- komunikácia s ďalšími kuchármi za účelom hladkého chodu kuchyne,
- dodržiavanie a sledovanie všetkých hygienických predpisov, vrátane noriem HACCP,
- dodržiavanie pracovných povinností v danom rozsahu (pracovná doba, oblečenie),
- zabezpečenie kontroly kvality, množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu, atď., podľa dodacích listov,
- dodržiavanie vysokého štandardu poskytovaných služieb hotela.

- dynamická práca v príjemnom prostredí unikátneho projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v aktívnom kolektíve,
- možnosť zamestnaneckého prechodného ubytovania v rámci obce Halič (služobný byt),
- zamestnanecká strava priamo v priestoroch zámku,
- práca v novo vybavenej prevádzke s najmodernejšími technológiami a adekvátnym inventárom,
- systém ďalšieho vzdelávania a zvyšovania Vašich schopností a zručností,
- nefinančné benefity formou zliav na využívanie služieb hotela,
- stabilný a seriózny zamestnávateľ.

Ďakujem za zaslanie vášho životopisu, v prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte Vaše žiadosti a životopisy na e-mailovú adresu:
[email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Po desiatich rokoch rekonštrukčných prác sa v roku 2016 otvorili brány národnej kultúrnej pamiatky – renesančno-barokového zámku v Haliči.
Zásluhu na oživení tohto historického klenotu Novohradu má práve naša spoločnosť IMET, a. s., ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.
Zámocký hotel**** Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, kedy mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, Dvorany Arcadia a vinárne Nicolaus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore - Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

- vysoká miera flexibility,
- schopnosť zvládnuť stres a pracovné zaťaženie,
- skúsenosť z podobnej pozície, resp. s prácou kuchára a s ochotou prevziať zodpovednosť za prácu tímu.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4531548  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac