Obchodný zástupca - ložiská

IMET, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacK tomu motivačné štvrťročné prémie a ročné odmeny v závislosti od dosahovaných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi výzvy spojené s obchodnou činnosťou a novou oblasťou pôsobenia?
Motivuje Vás sloboda organizovania svojho pracovného času, veľký priestor, kompetencie a neobávate sa cestovania po celom Slovensku a Česku?
Chcete na sebe tvrdo pracovať a neodradia Vás prvé prekážky a odmietnutia? Oporou Vám bude skvelý a skúsený tím.
Budeme preferovať takých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a preukázateľné výsledky.

Pracujte na pozícii, ktorej náplňou je:
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v pridelených regiónoch Slovenska a Česka,
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie zmluvných podmienok,
- vedenie obchodných prípadov od prvotného kontaktu až po konečnú realizáciu,
- analýza trhu, plánovanie projektov, koordinácia činností a zodpovednosť za ich realizáciu,
- aktívna komunikácia a starostlivosť o klientov vrátane vývoja cien,
- zodpovednosť za obchodné výsledky a platobnú disciplínu klientov,
- reporting.

- služobné auto aj na súkromné účely,
- zľava na ubytovanie v zámockom hoteli Galicia Nueva v Haliči,
- zľava do Squash centra (squash, sauna, fitness), ktoré je v budove sídla firmy,
- príspevok na kultúrne, športové a relaxačné podujatia,
- príspevok na svadobnú cestu,
- pitný režim, káva, čaj, ovocie,
- pružný pracovný čas,
- príspevok do 3. dôchodkového piliera,
- organizujeme firemný vianočný večierok, teambuilding, Mikuláš pre deti,
- zázemie stabilnej a expandujúcej spoločnosti, ako aj skvelého tímu, ktorý vás podporí,
- veľká samostatnosť a kompetencie,
- osobná podpora priameho nadriadeného,
- možnosť neustáleho osobnostného, odborného a kariérneho rastu,
- kancelária v Bratislave.

Na výberové konanie budú telefonicky a mailom pozvaní len vybratí uchádzači. Za prejavený záujem vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, aj tým, ktorých nepozveme na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

IMET-AKE, s. r. o. je najväčší distribútor ložísk v SR, autorizovaný pre značky: Schäeffler, Timken, ZVL, AKE. Kompletný servis ohľadom ložísk obsahuje technický servis a poradenstvo, projektové navrhovanie ložísk a strojných celkov podľa požiadaviek zákazníkov. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a predaja ložísk, montáže, monitorovania aj údržby ložísk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, alebo iného technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

- pro klientsky orientované myslenie,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
- tímová spolupráca,
- technické myslenie,
- obchodné skúsenosti veľkou výhodou,
- ochota cestovať,
- chuť neustále sa vzdelávať,
- ovládanie ruského jazyka výhodou.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4491545  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac