Prevádzkový riaditeľ zámockého hotela Galicia Nueva ****

IMET, a.s.

Miesto práce
Zámocká 7, Halič
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacNeponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Mzda a pohyblivá zložka mzdy je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1700 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý pracuje na prekrásnom mieste a svojou aktívnou prácou dosiahne, že náš zámok bude patriť medzi najznámejšie hotely (nielen) na Slovensku?
Pracujte v zámockom hoteli na pozícii, ktorej poslaním je zabezpečiť spokojnosť ubytovaných hostí i verejnosti a súčasťou vašej práce bude:
• riadenie hotela, zabezpečovanie rozsahu a kvality služieb,
• kontrola práce všetkých úsekov a stredísk,
• zodpovednosť za včasnú prípravu a plnenie obchodného plánu, investičného a finančného plánu hotela,
• dohľad nad prevádzkou hotela, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia,
• zastupovanie hotela navonok a hotelom reprezentovanú spoločnosť,
• dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality výrobkov a služieb,
• personálny manažment (výber, adaptácia, zaškolenie zamestnancov)
• prínos nových nápadov, spolupráca na vytváraní obchodných stratégií a ich uvedenie do praxe.

• vysoko korektný a seriózny prístup
• kontakt so zaujímavými ľuďmi
• možnosť sebarealizácie a podmienky pre osobný rast
• motivačné platové ohodnotenie
• firemné benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a motivačný list. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Po desiatich rokoch rekonštrukčných prác sa v roku 2016 otvorili brány národnej kultúrnej pamiatky – renesančno-barokového zámku v Haliči.
Zásluhu na oživení tohto historického klenotu Novohradu má práve naša spoločnosť IMET, a. s., ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.
Zámocký hotel**** Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, kedy mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, Dvorany Arcadia a vinárne Nicolaus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v oblasti hotelierstva, cestovného ruchu, manažmentu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• požadovaná prax v hotelierstve, minimálne 3 roky v 4* hoteli na vedúcej pozícii,
• riadiace zručnosti, schopnosť viesť kolektív,
• vyrovnaná a zrelá osobnosť,
• výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
• flexibilita,
• zodpovedný a kreatívny prístup,
• pro firemná orientácia a lojalita,
• "srdcom hotelier",
• profesionálny prístup k personálu a hosťom,
• schopnosť racionálne sa rozhodovať,
• odolnosť voči stresu,
• prax v zahraničí vítaná,
• ďalšie jazyky výhodou.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4333894  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac