Referent MTZ/nákupca

IMET, a.s.

AKE Skalica s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečiť včasné dodanie požadovaného materiálu a služieb,
- zabezpečiť potrebnú kvalitu a kvantitu materiálu a služieb,
- komunikácia s dodávateľmi,
- riešenie reklamácií,
- vykonávanie dodávateľských auditov,
- vytvárať a dopĺňať osnovu rozdelenia strategického materiálu,
- evidencia zásob materiálu,
- vyhľadávanie nových externých dodávateľov (kooperantov) zabezpečujúcich výrobné operácie a udržiavanie kontaktu s aktuálnymi kooperantami,
- príprava a skreslenie technickej dokumentácie potrebnej pri zadávaní kooperačných prác.

Pracovné miesto ponúkame v jednosmennej prevádzke v našej dcérskej spoločnosti AKE Skalica s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica.

Ponúkané pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, sociálne výhody.

Pracovné miesto ponúkame v jednozmennej prevádzke v našej dcérskej spoločnosti AKE Skalica, s .r . o., Nádražná 33, 909 01 Skalica.
Požadované vzdelanie: technického zamerania, VŠ alebo SŠ s maturitou.
Termín zaslania žiadosti o prijatie a životopisu je do 6.11.2017.
Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú tiež pozvaní na osobný pohovor. Presný deň aj hodinu výberového konania Vám upresníme mailom alebo telefonicky.
Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s.r.o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská so náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie,
- príjemné vystupovanie,
- kreativita,
- pozitívny postoj k práci,
-vysoké pracovné nasadenie,
-organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť,
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté problémy.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3222947  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore