Čašník/Čašníčka pre reštauráciu a vináreň zámockého hotela Galicia Nueva ****

IMET, a.s.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580 EUR / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prestieranie stolov, ukladanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní,
• privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít,
• poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov,
• prijímanie objednávok od zákazníkov a odovzdávanie objednávok na jednotlivé pracoviská,
• servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, príležitostné dokončovanie prípravy pokrmov na stole,
• venuje sa potrebám hostí a udržuje vysoký štandard poskytovaných služieb,
• osvojuje si plnú znalosť všetkých potravinových a nápojových receptúr používaných v podniku v súlade s reštauračnými štandardmi,
• zabezpečuje včasnú donášku všetkých objednaných potravinových a nápojových položiek hosťom,
• zabezpečuje dostatočné množstvo inventára potrebného k výkonu práce,
• udržuje čistotu a bezpečnosť práce na pracovisku,
• ovláda technologické postupy prípravy pokrmov a nápojov uvedených v menu,
• pozná značky a druhy nápojov k určitým pokrmom,
• zabezpečuje, aby všetky pokrmy a nápoje dostal hosť ku konzumácii vždy v doporučenej teplote,
• garantuje, že všetky platby prebehnú podľa stanovených zásad podniku,
• je oboznámený s pokladničnými procedúrami,
• udržuje dobrý pracovný vzťah s personálom výrobne pokrmov (kuchyňa),
• zabezpečuje informovanosť stravovacieho manažéra v prípade výskytu problémov na pracovisku,
• informuje stravovacieho manažéra v prípade sťažnosti zákazníka,
• dodržiava bezpečnosť práce na pracovisku,
• dodržuje všetky pracovné povinnosti v súlade s firemnou politikou,
• vykonáva ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

• možnosť ubytovania
• stravovanie v hotelovej reštaurácii
• príjemné prostredie, mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Prax v hotelierstve výhodou.
Predpokladaný termín ukončenia výberového je dňa 18.09.2018.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, aj tým, ktorých neoslovíme pozvaním na výberové konanie.
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom v slovenskom jazyku, prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
praca@hotelgalicianueva.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Zámocký hotel Galicia Nueva ****, Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v oblasti hotelierstva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• Ďalšie jazyky výhodou

IMET, a. s., sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zámocký hotel Galicia Nueva****
Zámocká 7
985 11 Halič
ID: 3115742   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 EUR / brutto