Čašník Zámockého hotela Galicia Nueva ****

IMET, a.s.

Zámocký hotel Galicia Nueva**** Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa skúseností a odborných znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na rozvíjaní výnimočného nedávno otvoreného projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v unikátnom prostredí zámku v Haliči?

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý pracuje na prekrásnom mieste a svojou aktívnou prácou dosiahne, že náš zámok bude patriť medzi najznámejšie hotely (nielen) na Slovensku?

Pracujte v zámockom hoteli na pozícii, ktorej poslaním je zabezpečiť spokojnosť ubytovaných hostí i verejnosti a to prostredníctvom nasledovných činností:
• prestieranie stolov, ukladanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní,
• privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít,
• poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov,
• prijímanie objednávok od zákazníkov a odovzdávanie objednávok na jednotlivé pracoviská,
• servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, príležitostné dokončovanie prípravy pokrmov na stole,
• venuje sa potrebám hostí a udržuje vysoký štandard poskytovaných služieb,
• osvojuje si plnú znalosť všetkých potravinových a nápojových receptúr používaných v podniku v súlade s reštauračnými štandardmi,
• zabezpečuje včasnú donášku všetkých objednaných potravinových a nápojových položiek hosťom,
• zabezpečuje dostatočné množstvo inventára potrebného k výkonu práce,
• udržuje čistotu a bezpečnosť práce na pracovisku,
• ovláda technologické postupy prípravy pokrmov a nápojov uvedených v menu,
• pozná značky a druhy nápojov k určitým pokrmom,
• zabezpečuje, aby všetky pokrmy a nápoje dostal hosť ku konzumácii vždy v doporučenej teplote,
• garantuje, že všetky platby prebehnú podľa stanovených zásad podniku,
• je oboznámený s pokladničnými procedúrami,
• udržuje dobrý pracovný vzťah s personálom výrobne pokrmov (kuchyňa),
• zabezpečuje informovanosť stravovacieho manažéra v prípade výskytu problémov na pracovisku,
• informuje stravovacieho manažéra v prípade sťažnosti zákazníka,
• dodržiava bezpečnosť práce na pracovisku,
• dodržuje všetky pracovné povinnosti v súlade s firemnou politikou,
• vykonáva ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

- dynamická práca v príjemnom prostredí unikátneho projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v aktívnom kolektíve,
- možnosť zamestnaneckého prechodného ubytovania v rámci obce Halič,
- zamestnanecká strava priamo v priestoroch zámku,
- práca v novo vybavenej prevádzke s najmodernejšími technológiami a adekvátnym inventárom,
- systém ďalšieho vzdelávania a zvyšovania Vašich schopností a zručností,
- nefinančné benefity formou zliav na využívanie služieb hotela.

Informácie o výberovom konaní

Prax v hotelierstve je vyžadovaná.
Predpokladaný termín ukončenia výberového je dňa 20.12.2017.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Písomné žiadosti a životopisy s fotografiou a kontaktnými údajmi, motivačným alebo sprievodným listom prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
praca@hotelgalicianueva.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Po desiatich rokoch rekonštrukčných prác sa v roku 2016 otvorili brány národnej kultúrnej pamiatky – renesančno-barokového zámku v Haliči.
Zásluhu na oživení tohto historického klenotu Novohradu má práve naša spoločnosť IMET, a. s., ktorá sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.
Rekonštrukcia zámku je výnimočný skutok a vyjadrenie snahy o prepojenie súčasnosti a minulosti. Život nie je len o dnešku, ale aj o vnímaní hodnôt a odkazu našich predkov.
A tak sme zámok pre aristokraciu pretvorili na hotel s reštauráciou pre všetkých, ktorí tu radi pobudnú, dajú si kávu alebo obed, či si vychutnajú prechádzku v krásnom prostredí lesoparku. Pre všetkých, ktorí tu radi strávia nezabudnuteľný čas a zažijú „genius loci“ a ducha tých, ktorí tu boli pred nimi.
Zámocký hotel**** Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, kedy mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, Dvorany Arcadia a vinárne Nicolaus. Záujemcov o ubytovanie víta hotel vo svojich krásnych priestoroch od septembra 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v oblasti hotelierstva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• ďalšie jazyky výhodou

IMET, a. s., sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zámocký hotel Galicia Nueva****
Zámocká 7
985 11 Halič

Kontakt

ID: 2521540   Dátum zverejnenia: 7.12.2017