Vrátnik - operátor

IMET, a.s.

Miesto práce
M.Sch. Trnavského 2/B, 841 01 Bratislava - Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
osobne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie technického postupu pri vybavovaní návštev,
- vedenie denníka služieb,
- dohľad nad bezpečnosťou priestorov budovy a výdaj kľúčov,
- dodržiavanie pracovného postupu pri ubytovaní hostí počas nočnej služby,
nepretržitá prevádzka 12 hod. služby.

- práca v stabilnej spoločnosti v dynamickom kolektíve,
- stravovanie priamo v budove,

Ponúkané pracovné miesto je vhodné pre vitálneho dôchodcu - muža z Bratislavy a blízkeho okolia.

Svoje životopisy nám prosím zasielajte na mail: praca@imet.sk do 23.08.2017.
Na výberové konanie budú telefonicky a mailom pozvaní len vybratí uchádzači.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom, ale aj tým, ktorých telefonicky neoslovíme a následne nepozveme na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Svoje obchodné aktivity rozvíja IMET, a.s. svoje obchodné aktivity rozvíja od roku 1993. Prostredníctvom vlastných pobočiek, dcérskych spoločností a obchodných zastúpení pôsobí nielen na trhoch krajín strednej Európy, ale aj Ukrajiny a Ruska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo a obchod

- príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné schopnosti,
- zručnosť a pohotovosť,
- vitalita,
- jazykové znalosti vítané - Rj, NJ

IMET, a. s., sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobnou a obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M.Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava
ID: 1254643   Dátum zverejnenia: 9.8.2017