Reagujte bez životopisu

Operátor v kovo výrobe

Imco Power, s.r.o.

Miesto práce
Novoť
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možnosť nástupu ihneď alebo dohodou
890 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností a praxe kandidáta v danom odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť IMCO POWER, s.r.o.hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu "Operátor v kovo výrobe", ktorého/ktorej náplň bude:

-obsluha vysekávačky a ohraňovacieho hydraulického lisu

-príprava materiálu do výroby

Prax v odbore je vítaná, zvyšok Vás zaučia kolegovia.

-práca v jednosmennej alebo v dvojsmennej prevádzke

-plánovaný kariérny rast zaučením na programátora vysekávačky

-koncoročné a mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky

-spoločenské podujatia pre zamestnancov

V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcov. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-Stredoškolské vzdelanie - strojársky smer

-Prax na podobnej pozícii výhodou (šancu má aj šikovný absolvent školy strojárskeho smeru)

-Technické kreslenie v strojárstve a kovovýrobe

-Konštrukčná a priestorová predstavivosť

-Počítačové zručnosti - úroveň bežného užívateľa

-Praktické myslenie a presnosť

IMCO POWER, s.r.o popredný výrobca na trhu elektronických napájacích zdrojov od roku 1996. Naše produkty sú použité najčastejšie v telekomunikačných inštaláciách, zabezpečovacích systémoch, ale aj kritickej infraštruktúre, nemocniciach, letiskách alebo v ozbrojených silách. Máme zastúpenie v Českej republike a Rakúsku. Svoju výrobu a servisné centrum máme na Orave, administrativa a vývoj sa nachádza v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4788383  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac