Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik - výroba

Imco Power, s.r.o.

Miesto práce
Novoť
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností a praxe kandidáta v danom odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť IMCO POWER, s.r.o. hľadá do svojho tímu na Orave v Novoti nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu " Elektrotechnik – výroba", ktorého náplň práce bude:

- testovanie a kontrola parametrov spínaných elektronických zdrojov
- nastavenie parametrov spínaných elektronických zdrojov
- servis a oprava spínaných elektronických zdrojov
- vedenie výrobnej a servisnej dokumentácie

Naši kolegovia ťa v práci radi zaškolia a naučia nové zručnosti, ktoré budeš potrebovať.

Koncoročné a mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky.
Pracovné prostredie prosperujúcej spoločnosti.
Spoločenské podujatia pre zamestnancov.

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, ozvite sa nám alebo zašlite svoj profesijný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Eagle - Základy
Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik, elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- platná vyhláška 508/2009 Zb.z. min. §21
- práca s meracími prístrojmi (multimeter, osciloskop) a zručnosť spájkovania vítané
- Anglický jazyk min. A2, čítanie technickej dokumentácie
- znalosť čítania schém a technických výkresov
- všeobecná znalosť elektrotechnických súčiastok

ZRUČNOSTI
elektrotechnika všeobecne, elektrotechnické materiály, vodiče, meranie elektrických veličín, vnútorné elektrické rozvody, elektronické prvky.

IMCO POWER, s.r.o popredný výrobca na trhu elektronických napájacích zdrojov od roku 1996. Naše produkty sú použité najčastejšie v telekomunikačných inštaláciách, zabezpečovacích systémoch, ale aj kritickej infraštruktúre, nemocniciach, letiskách alebo v ozbrojených silách. Máme zastúpenie v Českej republike a Rakúsku. Svoju výrobu a servisné centrum máme na Orave, administrativa a vývoj sa nachádza v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4371650  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac