Reagujte bez životopisu
Logo IMC Slovakia s.r.o.

Zámočník

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová 255, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 450 EUR/mesiacMzdu tvorí základ+odmeny, možnosť aj práce na živnosť za 9,50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce v zákazkovej výrobe, vŕtanie, závitovanie.

  • stabilná firma
  • možnosť zaučenia
  • dovolenkové a koncoročné bonusy
  • finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách
  • možnosť kariérneho rastu
  • dobrý kolektív
  • bez pracovných agentúr
  • možnosť výberu stravy, doplatok na stravu
  • športové a rodinné akcie, bazén, wellness.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopisy na e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, technické myslenie, základné čítanie výrobnej dokumentácie, zodpovednosť, ochota pracovať na dve smeny.
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802021  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac