Можливість для людей з України

Obsluha CNC stroja - jednoduchá, bez nočných zmien

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 400 EUR/mesiacJe možné aj na živnosť od 7 do 8,30 EUR /hod s odmenami, možnosť nadčasov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá obsluha CNC stroja, bez nutnosti čítania výkresov a bez predchádzajúcej praxe.

Možnosť zaučenia a zaškolenia obsluhy stroja aj pre pracovníkov bez vzdelania strojárenského zamerania, dobré platové ohodnotenie, dovolenkové, vianočné odmeny, moderné dielne, príspevok na stravu, možnosť ubytovania, parkovanie pri firme, wellness,
výlety.

Firma ponúka uchádzačom so záujmom o perspektívnu prácu CNC obsluhy moderných zariadení možnosť zaučiť sa a trvalo pracovať v stabilnej firme s istotou pravidelného finančného príjmu a možnosťou nadpriemerného finančného ohodnotenia v závislosti na pracovnom výkone.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, čestné jednanie, technické myslenie. Práca je vhodnejšia pre mužov.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4572184  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac