Junior Manufacturing Manager

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy a odmeny, ktorej výška je závislá od schopností a pracovného nasadenia zamestnanca - od 100 do 300 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte technické myslenie, chuť pracovnať s najmodernejšími strojárenskými technológiami, chcete sa učiť od tých najlepších odborníkov , získavať skúsenosti z oblasti výroby a kariérne rásť? V tom prípade je pre vás miesto asistenta výrobného riaditeľa ideálny štartom Vašej kariéry.
Čo bude Vašou pracovnou náplňou?
  • aktívna spolupráca s výrobným riaditeľom
  • príprava podkladov na porady výroby
  • účasť pri nastavovaní a uplatňovaní výrobných procesov
  • vyhodnocovanie a analýza ukazateľov v oblasti výroby
  • komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami
  • pomoc pri plánovaní výrobných kapacít, strojov , zariadení a ľudských zdrojov
  • zavádzanie nových výrobných postupov a zodpovednosť za dodržiavanie
pravidiel a postupov vo výrobnom procese.
  • spolupráca pri sledovaní a analýze výrobných nákladov a navrhovanie opatrení
na zníženie nákladov . Pozícia je prípravnou fázou pre vyšší výrobný
management, vhodná pre mladých absolventov vysokoškolského štúdia
strojárenského zamerania.

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • podmienky pre odborný rast
  • priestor pre sebarealizáciu
  • podpora pri zavádzaní inovačných procesov
  • zázemie prosperujúcej a rozrastajúcej sa stabilnej spoločnosti
  • tvorivá práca v prostredí širokého spektra výrobkov pre zákazníkov
z najvyspelejších ekonomík sveta
  • kolektívne akcie športového, kultúrneho a rodinného zameranie
  • podpora zo strany vedenia firmy
  • čestné jednanie

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Dovoľujem si upozorniť uchádzačov, že VŠ vzdelanie strojárenského alebo technického zamerania, je nevyhnutnou podmienkou pre zaradenie do súboru možných uchádzačov o túto prácu. Uchádzačov, ktorí nespĺňajú túto požiadavku do výberu nemôžeme zaradiť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strojárenského zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie strojárenského zamerania
  • znalosť moderných technológií obrábania
výhodou
  • organizačné a riadiace zručnosti
  • technické myslenie
  • vnútorná stabilita
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť pružne reagovať na zmenu
  • lojalita a čestné jednanie

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3310310  Dátum zverejnenia: 20.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac