Výrobný manažér

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová 255, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
3000 - 5000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie riadenia výrobného procesu.
Plánovanie výrobných kapacít, strojov , zariadení a ľudských zdrojov.
Vedenie a koordinovanie podriadených výrobných pracovníkov.
Zavádzanie nových výrobných postupov a zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel a postupov vo výrobnom procese.
Koordinácia výrobného plánu s obchodným oddelením spoločnosti, s cieľom splniť dohodnuté záväzky a priority.
Sledovanie a analýza výrobných nákladov a navrhovanie opatrení na zníženie nákladov v rámci stanovených výrobných cieľov.
Plánovanie a riadenie výroby so zameraním na sledovanie potrieb /objednávok/ klientov spoločnosti.

- nadštandartné finančné ohodnotenie
- možnosť karíérneho rastu pre mladých ambicióznych manažérov
- podmienky pre odborný rast
- priestor pre sebarealizáciu
- podpora pri zavádzaní inovačných procesov
- zázemie prosperujúcej a rozrastajúcej sa stabilnej spoločnosti
- firemné auto
- kolektívne akcie športového, kultúrneho a rodinného zameranie

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Dovoľujem si upozorniť uchádzačov, že VŠ vzdelanie strojárenského zamerania, je nevyhnutnou podmienkou pre zaradenie do súboru možných uchádzačov o túto prácu. Uchádzačov, ktorí nesplňajú túto požiadavku do výberu nemôžeme zaradiť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.3.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strojárenského zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

6

- prax vo výrobe a riadení kolektívu
- VŠ vzdelanie strojárenského zamerania
-organizačné a riadiace zručnosti
- technické myslenie
- schopnosť optimalizácie výrobných procesov
- výkonnosť, zameranie na dosahovanie výsledkov
- vnútorná stabilita
- odolnosť voči stresu
- schopnosť pružne reagovať na zmenu
- lojalita

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krájín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Romana Ďurkovská
Orlové 312
01701 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3310310   Dátum zverejnenia: 14.2.2018