Manipulant pre obrobňu

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová 255, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700-800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vychystávanie materiálu pre obrábacie stroje, rozvoz súčiastok na pracoviská.

Práca len na prvú smenu, stále zamestnanie bez agentúr, možnosť kariérneho rastu,
odmeny, možnosť výberu stravy, športové a kultúrne vyžitie, wellness, bazén, rodinné akcie.

Vhodné aj pre absolventov alebo dôchodcov, nevhodné pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav. Práca je vhodná aj pre dôchodcov.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMC Slovakia, s.r.o.
Šebešťanová 255
017 01 Považská Bystrica
ID: 3236567   Dátum zverejnenia: 8.11.2017