Zámočník

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
7 EUR/hod.Mzda 7 EUR /hod. + prémie, je možné sa zamestnať na živnosť alebo na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce v zákazkovej výrobe, vŕtanie, závitovanie.

  • práca na dve smeny bez nočných
  • prémie
  • finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách
  • možnosť zaučenia
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • dobrý kolektív
  • možnosť výberu stravy
  • firemné a rodinné akcie, výlety

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životpisy na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, školy technického zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čiastočná znalosť technickej dokumentácie, zodpovednosť.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3203058  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.