Obchodný zástupca - B2B predaj el. cigariet

iMarket Wholesale SK s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVýška platu je zmluvne flexibilne stanovená. Odvíja sa od počtu predaných kusov výrobkov, navyše zahŕňa príspevok na pohonné hmoty a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O nás:

iMarket Wholesale s.r.o. SK je mladá, rýchlo expandujúca distribučná a predajná spoločnosť. Zaoberáme sa výhradným dovozom jednorazových elektronických cigariet www.liovape.sk. Sme dcérskou spoločnosťou iMarket s.r.o. vlastniaci niekoľko prosperitných online obchodov v slovenskej republike.

Čo je náplňou práce:

Ponúkať a predávať naše produkty
Obchodný zástupca pre jednotlivé kraje
Akvizícia nových B2B zákazníkov
Správa a komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
Poskytovať informácie o produktoch spoločnosti
Osobné stretnutia a práce z domu
Poskytovať spätnú väzbu od zákazníkov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať:

SŠ vzdelanie
Reprezentatívne vystupovanie
Aktívny a pozitívny prístup
Vynikajúce komunikačné a obchodné zručnosti
Zodpovednosť, trestná bezúhonnosť
RP sk. B, vlastný automobil

Výhodou bude, ak budete mať:

Praxi na podobnej pozícii

Čo vám môžeme ponúknuť:

Flexibilný pracovný čas
Nadštandardné platové ohodnotenie - podľa plnenia obchodných cieľov
Čistá mzda 1 000 – 3 000 EUR
Pravidelná mzda navýšená o bonus pri plnení cieľov
Potrebné zaškolenie

Pre viac informácií kedykoľvek volajte na +421905444209

Bonusy/prémia
Provízia z predaja
Manažérsky motivačný program
Mobilný telefón
Zľava na firemné výrobky/služby
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Dovolenka 5 týždňov
Firemné rekreačné zariadenie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Zdravotné voľno/sickdays
Možnosť občasnej práce z domova
Individuálne rozvrhnutie pracovnej doby
Vlastná organizácia náplne práce
Profesijný/osobný kouč

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na [email protected], prosíme o zaslanie životopisu.
V prípade ďalších otázok kedykoľvek volajte na uvedené číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, manažment, predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Drive - Základy
Gmail - Základy
Virtuálna pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť iMarket Wholesale SK s.r.o. je materskou spoločnosťou českej veľkoobchodnej spoločnosti. Zaoberá sa výhradným dovozom a distribúciou jednorazových elektronických cigariet LIO na Slovensko. V súčasnej dobe dodáva hlavným distribútorom na trhu ako sú spoločnosti GGT a GECO. Ďalej má svoju sieť obchodných zástupcov, ktorí pracujú na ďalšom predaji a zakladajú si na osobnom prístupe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4587428  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac