Operátor bioplynovej stanice v Tvrdošíne

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou.
5 - 7 EUR/hod.Dochádzkový bonus 100€ mesačne + osobné ohodnotenie v závislosti od plnenia pracovných úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu bioplynovú stanicu hľadáme šikovného operátora, ktorý bude mať na starosti:
- Obsluhu a údržbu bioplynovej stanice.
- Vizuálna kontrola zariadení, evidencia vstupov , kŕmenie bioplynovej stanice na manipulátore.

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka + osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus.
- Zaškolenie a podpora zo strany spoločnosti.
- Príplatky za pohotovostný režim a výjazdy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- vodičský preukaz sk. B
- flexibilita a manuálna zručnosť
- strojnícky preukaz na nakladač je výhodou, nie podmienkou (v prípade potreby zabezpečíme školenie)
- zodpovednosť

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel popredných značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4547486  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.