Hlavný účtovník

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Mládežnícka 108, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac1500 € brutto / mesiac + osobné odhodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva (kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladní, bankových výpisov, interných dokladov...)
Spracovanie mesačných daňových priznaní k DPH, kontrolných a súhrnných výkazov
Spracovanie priebežných štvrťročných závierok pre potreby bánk a vedenia spoločnosti
Zodpovednosť za spracovanie a odoslanie ročnej účtovnej závierky a príloh, daňového priznania k dani z príjmov a motorových vozidiel
Zabezpečenie auditu účtovnej závierky (aktívna komunikácia s audítormi pri predbežnom a finálnom audite, spracovanie a zaslanie podkladov potrebných pre vykonanie auditu)
Vedenie komplexnej daňovej agendy
Znalosť účtovníckych a daňových procesov a metodické nastavenie a riadenie účtovania v systéme firmy v súlade s platnou legislatívou
Vedenie tímu účtovníkov
Spolupráca a komunikácia s finančnou správou a vybavovanie kontrol
Komunikácia s obchodnými partnermi v účtovnej a daňovej oblasti

Informácie o výberovom konaní

ozveme sa len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

3

Prax v podvojnom účtovníctve minimálne 3 roky
Všeobecný prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve
Skúsenosť s účtovnými závierkami a daňovou agendou
Schopnosť pracovať v kolektíve – tímový duch
Samostatný, zodpovedný, aktívny

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel popredných značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3782653  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 € brutto / mesiac + osobné odhodnotenie