Predajca svietidiel

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Tvrdošín, Tvrdošín
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 € - nástupný plat + osobné ohodnotenie 30 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj interiérových a exteriérových svietidiel a elektroinštalačného tovaru na predajni IMAO electric, s.r.o., Pod Velingom 257, 027 44 Tvrdošín.
- Poradenstvo pre zákazníkov
- Fakturácia
- Vystavovanie ponúk
- Príjem tovaru od dodávateľov
- Vedenie evidencie o skladových zásobách
- Expedícia tovaru
- Vybavovanie reklamácii
- Inventarizácia tovaru
- Iné príbuzné úlohy zadané zamestnávateľom.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť kreatívnej realizácie
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zaškolenie a podpora zo strany spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Zodpovedajúce technické vybavenie

Informácie o výberovom konaní

Prax výhodou nie podmienkou...
Obsadzujeme dve miesta, jedno s miestom výkonu práce na predajni IMAO electric, s.r.o., Pod Velingom 257, 027 44 Tvrdošín a druhé s miestom výkonu práce na predajni IMAO electric, s.r.o.,Ul. Miestneho priemyslu 571, 029 01 Námestovo.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Výborné komunikačné zručnosti
- Flexibilita
- Schopnosť rýchlo sa učiť
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Dizajnové cítenie

Sme mladá, nadnárodná, dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s elektroinštalačným materiálom a svietidlami. Realizujeme projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov.
Hlavnou oblasťou pôsobenia je realizácia projektov v oblasti obnoviteľných zdrojov, predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod, montážne firmy ....)
Zaoberáme sa tiež projektovaním a realizáciou projektov v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltaika, hybridný ohrev, bioplynové stanice ...)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMAO electric s.r.o.
Mládežnícka 108
017 01 Považská Bystrica
ID: 3354190   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 € - nástupný plat + osobné ohodnotenie 30 €