Reagujte bez životopisu

Vodič - rozvoz tovaru po Slovensku.

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Mládežnícka 108, Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
5,5 - 6 EUR/hod.K základnej mzde môže byť vyplatené aj osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a obsluha nákladného motorového vozidla (nosnosť do7 ton).
Denný rozvoz tovaru v rámci Slovenskej republiky.
Zásobovanie pobočiek spoločnosti na Slovensku.
Nakládky a vykládky tovaru.
Iné príbuzné úlohy zadané nadriadeným.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Bohatý sociálny program.
Práca v jednej zmene, len počas pracovných dní.
Podpora zo strany spoločnosti - sprostredkujeme a uhradíme osvedčenie na obsluhu hydraulickej ruky a preukaz viazača bremien.

Informácie o výberovom konaní

Vodičský preukaz sk. E výhodou, nie podmiekou.
Osvedčenie na obsluhu hydraulickej ruky a preukaz viazača bremien sú výhodou, nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Karta vodiča.
Kvalifikačná karta vodiča - výhodou, nie podmienkou.
Zdravotná a psychologická spôsobilosť.

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel popredných značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3340225  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.