Manažér zahraničného obchodu - pre Vietnam

IMAO electric, s. r. o.

Miesto práce
Mládežnícka 108, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra zahraničného obchodu pre VIETNAM.
Komunikácia s obchodnými partnermi spoločnosti v slovenskom a vietnamskom jazyku.
Osobná účasť na obchodných rokovaniach doma aj v zahraničí.
Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o zákazníkov.
Vyhľadávanie nových obchodných partnerov a obchodných príležitostí v rámci VIETNAMU.
Prezentácia spoločnosti, služieb a riešení klientom.
Vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov.
Servis a správa získaných zákazok.

Zaujímavá práca v oblasti obchodu doma aj v zahraničí.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Možnosť kariérneho rastu a odborného rozvoja.
Pružná pracovná doba.
Bohatý sociálny program.
Technická podpora zo strany spoločnosti.
Ponúkame priestor na realizáciu a na nové nápady.
Zaučenie zo strany spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Chuť cestovať
Komunikatívnosť
Organizačná schopnosť
Flexibilita
Samostatnosť
Príjemné vystupovanie na verejnosti
Analytické myslenie
Vyjednávacia schopnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Vietnamský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Nevyhnutnou podmienkou je znalosť vietnamského a slovenského jazyka.
Výhodou, je znalosť ďalšieho svetového jazyka (anglický jazyk,ruský jazyk, nemecký jazyk).

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom elektroinštalačného materiálu a svietidiel popredných značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3304887  Dátum zverejnenia: 7.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou