Office manažér pre riadenie administrativy

IMAGEWELL, s.r.o.

Betliarska 8a, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihned
1 500 - 1 600 EUR/mesiacRadi ponúkneme ohodnotenie dohodou, je to pre nás príliš dôležité aby sme to paušalizovali

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

     Zabehnutá tlačiareň hľadá office manažéra na organizáciu administratívy a účtovníctva. Práca zahŕňa vedenie troch podriadených a starostlivosť o administratívne dokumenty. Hľadáme človeka s rutinným prístupom a systematickosťou, ktorý si cení vlastný zabehnutý systém práce. Skúsenosti s účtovníctvom a organizáciou administratívnych úloh sú vítané a vysoko želané.

Vaša systematickosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové. Radi sa za to odmeníme férovým ohodnotením, dôverou a skvelým prístupom.

Dôležité:   Rešpektujeme nárok na dovolenku aj počas skúšobnej doby, najmä počas leta. Ak hľadáte stabilnú prácu v priateľskom prostredí, neváhajte sa prihlásiť.

Náplň práce:
- fakturácia a zhromažďovanie podkladov pre fakturáciu, práca s došlými a vyšlými faktúrami
- kontrola dokladov zákaziek a ich správneho vyfakturovania a pre ich budúcu vymožiteľnosť, kontrola pohľadávok
- príprava podkladov pre účtovníkov, komunikácia s účtovníkmi, riešenie problémov pre účtovníctvo
- kontrola došlých faktúr a ich overovanie
- kontrola záväzkov, overovanie pravosti urgencii a príprava podkladov pre úhrady
- skenovanie, archivácia a správa všetkých dokumentov spojených s náplňou práce (faktúry, účtovne podklady, pošta, hospodárska korešpondencia)
- pokladňa a evidencia pokladne, kontrola míňania pár rozpočtov
- evidencia a archivácia ( POZ, BOZP, ochrany os. údajov, stravné lístky, dovolenky, dochádzka, povinné revízie, poistné zmluvy, leasingy )
- nákupy potrebné pre chod kancelárie (od pera na pisanie po hygienické potreby)
- kontrola a organizácia upratovania kancelárií
- chod recepcie s odovzdaním zákaziek klientom na mieste a cez kuriérov
- pomoc s každodennými administratívnymi alebo organizačnými úlohami
- organizácia a kontrola práce 3 podriadených, každého pre iný typ práce

Hlavné výzvy na túto pozíciu sú:

  • vedieť si vynútiť a dodržať svoj vlastný systém práce
  • pracovať v kolektíve a s druhými ľuďmi

  • Aktívny prístup zo strany zamestnávateľa zaručuje, že tvoje nápady a názory budú vypočuté.
  • Je ti k dispozícii mobil, aby si bol vždy pripojený na pracovné záležitosti.
  • Upravíme mzdové podmienky podľa tvojich schopností a praxe.
  • Máš možnosť pracovať v týždni z domu podľa dohody s nadriadeným.
  • Dôraz na dobré medziľudské vzťahy a kolektív zaručuje, že sa v práci budeš cítiť dobre.
  • Máš voľné lístky na rôzne podujatia ktoré podporujeme
  • Okrem toho, ti poskytneme deň voľna počas tvojich narodenín, aby si si mohol užiť tento špeciálny deň.

Doplnkové benefity:

  • Podporujeme moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami.
  • Máš prístup k vzdelávaniu a rozvoju svojich zručností a schopností.
  • Poskytneme ti flexibilný pracovný čas, aby si si mohol prispôsobiť svoj harmonogram.

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašim kontaktom a prípadnými referenciami prostredníctvom webovej stránky profesia.sk.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.7.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4

Pre tento typ práce je nevyhnutná vysoká miera systematickosti a organizačný talent.

Väčšina našich procesov a archívov je tiež digitálnych, preto je vyššia miera digitálnych zručností tiež nevyhnutná.

Radi uprednostníme človeka s týmito osobnostnými vlastnosťami:
- dôslednosť,
- systematickosť pri práci, vyhovuje Vám aj máte na veci Váš systém
- spoľahlivosť, možnosť spoľahnúť sa na to na čom sa dohodneme
- zmysel pre poriadok
- organizačná schopnosť

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Zacharides
Tel.: +421255645362
E-mail: poslať životopis
ID: 4836440  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac