Profesionál pre polep áut

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacAk máte skúsenosti aj s celoplošným polepom áut, vieme sa individuálne dohonuť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého stabilného kolektívu hľadáme nového spolupracovníka na realizáciu reklamných polepov, najmä polepov aut.

Sme flexibilný a radi sa individuálne dohodneme s človekom čo má skúsenosť s reklamnými polepmi a inštaláciami označení, log alebo reklám. Ak máte skúsenosti aj s celoplošným polepom áut a tiež viete čo pre vás znamená slovo spoľahlivosť, vieme to patrične ohodnotiť.

Náplň práce:
Celopolepy automobilov
Obhliadky a zameranie miesta inštalácie v teréne
Inštalácie reklamných onačení a log
Polepy výkladov a iných reklamných označení a log
Zabezpečenie fotoreferencií realizovaných zákaziek

-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-naša spolupráca je o prístupe, spolupráci, výsledkoch nie o úlohách a príkazoch
-nové a moderné pracovné prostredie a zázemie
-moderný spôsob riadenia firmy bez zbytočných hierarchií a byrokracie
-možnosť meniť pracovné pozície v prípade záujmu
-deň voľna počas svojich narodenín
-podpora rozširovania odborných schopnosti a know how
-služobný telefón na súkromné využitie
-výborný pracovný kolektív a práca s tímom ľudí
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa a viaceré nefinančné benefity (ako firemné raňajky a obedy, podujatia)
-príspevok na stravu

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašimi referenciami prostredníctvom webovej stránky profesia.sk

Prosíme priložte aj prípadné relevantné referencie a tiež označte odpovede na dotazník v prílohe inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, polygrafické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť, precíznosť, technické myslenie
- schopnosť spolupracovať v tíme

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4664661  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac