Správca webu, externá spolupráca

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 10 EUR/hod.Očakávame aj návrh a ponuku z vašej strany.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednoduchú externú pomoc so spojazdnením a uvedením bežných webstránok, nie webshopov, do prevádzky. Vymysleli sme, napísali a dali sme naprogramovať zatiaľ 2 typické webové projekty. Tieto sú hotové a otestované do podoby beta verzii a teraz ich treba vyladiť a preklopiť do hostingu.

Ponúkame preto spoluprácu, "gig", ktorá súvisí s vyladením posledných detailov, kontrolou gramatiky a finálnou úpravou obsahu. Je to vhodná práca pre človeka čo má dobré oči, veľa trpezlivosti a má rad aj veľa používať ctrl-c a ctrl-v.

Je potrebné ponastavovať a zabezpečiť:
- kontrolu gramatiky a nezrozumiteľných fráz
- nakopírovať kľúčové slova pre SEO do stránok a aj do obrázkov
- vytvoriť a aktivovať cross odkazy v rámci obsahu webu
- ctrl-c a ctrl-v podopĺňať už napísaný obsah a obrázky
- subjektívne vyladiť a nastaviť formátovanie textov a nadpisov
- zabezpečiť a dohliadnuť preklady do EN, DE

CMS-ko je jedno vo wordpresse a druhé je intuitívná custom verzia slovenského developera.

V prípade Vášho zajmú je pre nás dôležité vidieť, že sa môžeme aj my na Vás spoľahnúť a ,že viete čo máte robiť a prečo.

Sme všetci normálni a nemyslime si, že sme zjedli múdrosť. Tak isto sa aktívne zapájame do spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

Len súčasná gramotnosť e-commerce a online sveta,
spoľahlivosť,
dôslednosť a doťahovanie úloh do konca

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4007961  Dátum zverejnenia: 4.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.