Manažér produkčného oddelenia

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 300 EUR/mesiac1480,- + naviac osobne s cieľom vyššej sumy + naviac aj mimoriadne odmeny za dosiahnutie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá a tímovo zorganizovaná spoločnosť hľadá nového kolegu pre riadenie produkčného oddelenia a produkčných prác spojených s vonkajšou reklamou a s veľkoplošnou tlačou. Radi by sme nasli človeka ktorý do nášho tímu prinesiete prax a skúsenosti a svoj system riadenia a samostatne bude schopný rozvíjať a riadiť naše produkčné oddelenie. My sa za to odvďačíme skvelým prístupom, dôverou a férovým ohodnotením.

Človek na tejto pozícii samostatné riadi a organizuje činnosť oddelenia a rozvíja ho cez nové projekty. Produkčné oddelenie pritom zodpovedá náplňou práce tomu čo robí pozícia produkčného v reklamnej agentúre s tým, že naviac riadi prácu aj iných ľudí. Pozícii podlieha asistent produkcie a tímy výlepárov, montážnikov ako aj subdodávateľov. Pozícia je zároveň súčasťou tímu ďalších vedúcich iných oddelení a obchodníkov , s ktorými denne spolupracuje.

My sme 19 rokov na trhu a sme dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi. Ako tlačiareň sa venujeme veľkoplošnej digitálnej tlači a zároveň ako billboardová firma mame celoslovenskú sieť reklamných plôch.

Aký je zmysel tejto práce:
Rozvoj samostatného produkčného oddelenia s vlastnými produktami a technickým know how.

Náplň práce zahŕňa najmä:
- viesť a organizovať chod samostatnej produkčnej časti firmy (robí produkčné služby)
- rozvíjať rozsah činností oddelenia v zmysle zadefinovaných rámcov
- supervízorovanie respektíve manažment projektov
- pracovať s, riadiť viacerých podriadených pracovníkov
- pracovať s, riadiť a vyhľadávať subdodávateľov
- riadenie termínov a organizáciu výlepov a vývesov bigboardových reklamných plôch
- zabezpečovanie a organizovanie polepov aut a autobusov
- podpora pre obchodníkov pri vypracovávaní produkčných kalkulácií ktoré sú spojené s náplňou práce
- organizovať údržbu a prevádzku siete reklamných plôch
- hľadanie a zabezpečenie technických riešení pre zákazky podla zadaní (veľkoplošná digitálna tlač, vonkajšia reklama, polepy MHD, vývesy reklamných plôch, montáže reklám)
- spolupodielať sa na zabezpečení klientskeho servisu v rozmedzí náplne práce
-tímová spolupráca

-ponúkame možnosť sebarealizácie v zmysle nezasahovania do práce a vlastného smerovania, vlastný "workshop" vrámci našej firmy
-naša spolupráca je o prístupe, spolupráci a výsledkoch nie o úlohách a príkazoch
-podpora rozširovania odborných schopnosti a know how
-moderný spôsob riadenia firmy bez zbytočných hierarchií a byrokracie
-možnosť meniť pracovné pozície v prípade záujmu
-výborný pracovný kolektív a práca s tímom ľudí
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa a viaceré nefinančné benefity (ako firemné raňajky a obedy, podujatia,
multisport karty, služobný telefón na súkromné využitie, príspevky ako príspevok pri narodení dieťaťa, vybavená
kuchynka a bar a ďalšie...)
-gastrolisty alebo prispevok na stravu
-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-nové pracovné prostredie a zázemie
-vrámci mzdy ponúkame viaceré tipy finančných, vernostných benefitov napríklad aj v podobe automaticky rastúcej
mzdy
-mimoriadne odmeny za dosiahnutie cieľov a za prínos
-práca na diaľku
-pre IT problémy podpora adminom

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašimi referenciami prostredníctvom webovej stránky profesia.sk

V prípade záujmu prikladajte svoje profesné životopisy aj so skúsenostiam a referenciami práce s ktorejkoľvek relevantnej oblasti ako z polygrafie, OOH reklamy alebo signmakingu.

PS: Prosíme zároveň, aby ste v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Najväčšiu váhu prikladáme na prístup človeka k tímovej spolupráci a k schopnosti sám a bez príkazov dodahovať výsledky. Ďalším dôležitým kritériom je Vaša relevantná prax a aj skúsenosti s riadením ľudí alebo tímov.

Najdôležitejšie Vaše schopnosti pre nás sú:
- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť zapájať druhých do rozhodnutí
- byt organizačný talent, mať organizačné schopnosti - schopnosť organizovať svoju prácu a prácu svojich dodávateľov.
- schopnosť doťahovať svoje úlohy do konca
- orientácia na výsledok nie na detail,
- samostatnosť

Od prípadného záujemcu očakávame aby mal prax v niektorej oblasti ako:
- spoločnosti z oblasti agentúrnej produkcie,
- praxou produkčného/accounta z oblasti polygrafie (digitálnej veľkoplošnej tlače) alebo reklamných agentúr ,
- alebo signmakingu či výroby reklamy
- práce produkčného v reklamnej agentúre,
- alebo inej "billboardovej" alebo mediálne firme ktoré mala vlastné reklamné plochy

Vašou výhodou je aj ak viete/rozumiete:
- viete dobre pracovať s PC (Ms Windows)
- mate schopnosť pracovať s kancelárskymi programami ako Excel, ktorý je pre túto prácu nevyhnutný
- viete chápať a kontrolovať technické riešenia
- máte vodičský preukaz B
- dokážete sa dorozumieť aj zo zahraničným dodávateľom

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3649666  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 300 EUR/mesiac1480,- + naviac osobne s cieľom vyššej sumy + naviac aj mimoriadne odmeny za dosiahnutie cieľov