Kreatívny grafik / dizajnér

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska 8A, 851 07 Bratislava 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou/Apríl 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600-2000 eur (nastavujeme osobne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná a dobre zabehnutá tlačiareň a billboardová spoločnosť hľadá nového člena kolektívu na pozíciu kreatívneho grafika. Sme 18 rokov na trhu a dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi. Venujeme sa veľkoplošnej tlači, mame celoslovenskú sieť reklamných plôch, prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek.

Zmyslom práce tejto pracovnej pozície je podpora nášho obchodného a marketingového tímu v tvorbe nových grafických a aj kreatívnych podkladov.

Hlavnou náplňou práce je tvorba kreatívnej úžitkovej grafiky pre oblasť reklamy a marketingu a tvorba obsahu pre digitálne formy reklamy (pre tzv. digital signage). Náplň práce zahŕňa aj tímovú spoluprácu s viacerými ľuďmi v obchodnom tíme.

Popis práce:
Je to práca robená vašim vlastným kreatívnym štýlom. Je tímová a má tri základné kompetencie a oblasti prínosu pre tím:

- tvoriť návrhy pre našich klientov na u nás tlačené zákazky (t.j. polepy áut, vonkajšia reklama, výstavy, pos propagácia...)
- pomoc pri tvorbe našich propagačných materiálov s pomocou marketingového manažéra
- jednoduchá "motion grafika" a tvorba grafického obsahu pre digitálnu formu reklamy (pre digital signage)

Počítame s tým, že budete už mať relevantné skúsenosti a vlastný štýl tvorby. My sa vám odvďačíme skvelým prístupom, dôverou a férovým ohodnotením.

Viac detailných informácii poskytneme radi osobne.

-ponúkame možnosť sebarealizácie v zmysle nezasahovania do práce a vlastného smerovania
-rozšírenie odborných schopnosti a know how o nové technológie a školenia
-možnosť meniť pracovné pozície v prípade záujmu
-výborný pracovný kolektív a práca s tímom ľudí
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa a viaceré nefinančné benefity (ako firemné raňajky a obedy, podujatia, multisport karty, služobný telefón, príspevky ako príspevok pri narodení dieťaťa, vybavená kuchynka a bar a ďalšie...)
-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-nové pracovné prostredie a zázemie
-moderný spôsob riadenia firmy bez zbytočných hierarchií a byrokracie
-vrámci mzdy ponúkame viaceré tipy finančných, vernostných benefitov napríklad aj v podobe automaticky rastúcej mzdy
-mimoriadne odmeny za dosiahnutie cieľov a prínos
-práca na diaľku

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a vyplňte dotazník prostredníctvom profesia.sk. Budeme radi ak pripojíte aj Vaše referencie.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy

Počet rokov praxe

6

V prípade záujmu prikladajte svoje profesné životopisy. Radi uvidíme vaše referencie alebo ukážky práce z vašho portfólia.

Požiadavky na úspešného záujemcu o prácu:

Hľadáme človeka ktorý ma už za sebou prax a vie viac ako len ovládať grafický software od adobe. Hľadáme takého človeka ktorý už má vlastný rukopis práce a naviac dokáže vidieť a cítiť layout vizuálu ktorý vytvára. Človeka ktorého výsledok práce je na prvý pohľad rozoznateľný od obrázkov z grafickej databanky.

Hľadáme tiež charakterové vlastnosti ako spoľahlivosť, samostatnosť a ústretovosť spolupracovať v tíme

Na túto prácu je nevyhnuté pokročilo ovládať:
Illustrátor alebo Indesign,
Photoshop,
ideálne aj Adobe After Effects
na platforme alebo Widows alebo Mac

Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou, no je výraznou výhodou.

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3300748  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-2000 eur (nastavujeme osobne)