Recepčná/ Asistentka office manažéra

IMAGEWELL, s.r.o.

Betliarska 8A, 851 07 Bratislava 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovať nás a náš kolektív pred zákazníkmi - a to pri odovzdávaní zákaziek a pri komunikácii so zákazníkmi, ktorí k nám prichádzajú. Zastupovať nás reprezentatívne pritom tak, aby sa v nich vytváral a utvrdzoval pocit našej spoľahlivosti.
Hľadáme takého kolegu či kolegyňu, ktorá vie čo znamená spoľahlivosť a túto aj vyžaduje od druhých.
Pomoc s administratívou a evidenciou, ktorá je spojená s odovzdávaním zákaziek a s preberaním a evidenciou platieb za ne. Pomoc s administratívnymi prácami, pokladňou, poštou a kuriérmi.
Pravovný čas striedavo 8-16.30hod a 9.30-18hod

Činnosť ďalej pozostáva:
Komunikácia so zákazníkmi zamestnávateľa, odovzdávanie zákaziek na osssobný odber, pripomínanie prevzatia zákaziek.
Zabezpečenie objednania kurierskych spoločností, vydávanie zákaziek kurierovi, naceňovanie kuriera.
Evidencia a kontrola spojená s dovzdávaním zakáziek zemestnávateĺa ich úhradami.
Správa a evidencia pokladne, prácca s hotovostou a ERP, inventúry pokladne, účtovná evidencia pokladne.
Zabezpečenie prijímania a zasielania pošty a korešpondencia zamestnávateľa, spracovanie a príprrava pošty na odoslanie.
Archívne práce, najmä evidencia, príprava, triedenie a archivácia dokladov spojených s náplňou práce a došlými faktúrami zamestnávateľa.
Odosielanie upomienok
Dohľad a udržiavanie oriadku na pracovisku
Iné asistentské a administratívne práce na základe pokynov zamestnávateľa alebo ním poverenej osoby.
Spolupráca a komunikácia s ostatnými zamestnancami a spolupracovníkmi zamestnávateľa, ohlasovanie návštev.
Zastupovanie častí práce office manažéra v prípade dovoleniek a PN.
Exekutívna/Výkonná výpomoc pre marketingové účely ImageWellu podľa pokynov nadriadeného.

Aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
Práca v peknom prostredí a výborný pracovný kolektív
Ponuka vernostných benefitov, možné odmeny po skúšobnej dobe
Nástup možný ihneď, najneskôr 1.12.2017

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a vyplňte dotazník prostredníctvom profesia.sk. Budeme radi ak pripojíte aj Vaše referencie a fotografiu.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ekonomické vzdelanie -výhodou
Nemecký jazyk – výhodou
spoľahlivosť
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
iniciatívnosť
dochvíľnosť
ochota pomáhať a ústretovosť
samostatnosť na vysokej úrovni, precíznosť
otvorenosť a spolupráca, schopnosť preladiť sa na rôznych kolegov a poskyknúť im pomoc v rámci spolupráce oddelení
systematickosť a organizácia práce, zameranie na detail a precíznosť
zákaznícka orientácia
Aktívny vodič

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3217414  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750