Reklamný technik a asistent produkcie v tlačiarni

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska ulica, Bratislava Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa vašich schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá tlačiarenská spoločnosť a jedna z najväčších firiem na trhu vonkajšej reklamy hľadá produkčného pre riadenie a zabezpečovanie produkčných prác spojených s vonkajšou reklamou a s veľkoplošnou tlačou. Pozícia podlieha produkčnému oddeleniu.

Hlavným zmyslom a náplňou tejto práce je pomáhať našej produkcii a obchodnému oddeleniu ako pripravovať kalkulácie, vizualizácie a technické riešenia na realizáciu našich zákaziek, tak pomáhať realizovať tieto po objednaní.

Rozsah práce sú typické úlohy produkčného v oblasti vonkajšej reklamy a veľkoplošnej tlače. Ako reagovať na požiadavky klienta resp. obchodného oddelenia na drobné inštalácie a obhliadky miest budúcich inštalácií v teréne u klienta. Vyberať a navrhovať technický najvhodnejšie riešenia pre zákazky a pomáhať pri ich oceňovaní na základe ktorého bude môcť iné oddelenia oddelenie pripraviť kalkuláciu.

Náplň práce obsahuje hlavne:
- objasňovania požiadaviek klienta, hľadania a vytvárania technických riešení
- zhromažďovanie technických informácií a cenových kalkulácií k riešeniam pre potreby produkčného a obchodného oddelenia
- obhliadky miest inštalácií
- vizualizácie technických riešení pre potreby obchodu
- praktickú pomoc produkčnému pri inštaláciách a výlepoch zákaziek (príklad. zavesenie reklamy do výkladu obchodu)
- drobné polepy výkladov, stien a interiérov samolepkou alebo tapetami

Všetky produkty a služby nájdete na našich internetových stránkach www.imagewell.eu

Pozícia podlieha:
Produkčnému managerovi

Pozícii podliehajú:
Výkonový pracovníci pre polep, vyves a výškové práce

-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-dodatočne motivačné hodnotenie
-výborný pracovný kolektív
-úplne nové pracovné prostredie a zázemie
-zázemie: pc, mobil,
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
-možnosť pracovného a platového postupu

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a vyplňte dotazník prostredníctvom profesia.sk. Budeme radi ak pripojíte aj Vaše referencie.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,ekonomické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Úspešný kandidát by mal mať prehľad a znalosti v produktoch digitálnej tlače a signmakingu a používnaých materiáloch. Výhodou je Vaša prax a skúsenosti v oblasti reklamnej produkcie.

- prax v oblasti polygrafie alebo reklamnej produkcie
- technické myslenie/schopnosti
- komunikatívnosť, schopnosť porozumieť a hľadať spoločné riešenia
- vedieť presvedčiť a argumentovať
- počítačová gramotnosť (PC, email, excel, grafický editor...)
- schopnosť pracovať v tíme, tímovosť
- systematickosť vo vlastnej práci
- spoľahlivosť
- rozhodnosť
- ideálne ale nie nevyhnutne aj 1 cudzí jazyk na aktívnej úrovni (DE/EN)

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1852623  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa vašich schopností a praxe