Servisný technik

IMAFEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne a technicky zručných pracovníkov so základnými znalosťami počítačových sietí a vodičským preukazom skupiny B. Náplňou práce je vykonávanie odborných montáži a servisov u klientov spoločnosti a zabezpečenie prevádzky optickej a metalickej siete spoločnosti.Pozícia určená len pre uchádzačov minimálne s základným elektrotechnickým vzdelaním a vyhláškou 21 - môžu byť aj absolventi bez predchádzajúcej praxe.

Ponúkame prácu v telekomunikačnej spoločnosti, ktorá je už vyše 18 rokov lídrom na telekomunikačnom trhu v regióne s možnosťami odborného a finančného rastu ako aj odbornej špecializácie, služobný mobil, stravné lístky, pracovné ošatenie, zriadenie internetového pripojenia (internet, TV - podľa lokality a možností), koncoročné odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy

Výberové konanie bude prebiehať výberom kandidátov na základe zaslaných životopisov a súhlasov so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected]
Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie a prípadne praktickú skúšku.
Kandidáti, ktorí nebudú vybraní nebudú kontaktovaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - slaboprúd, telekomunikácie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme samostatnosť, dôslednosť, dochvíľnosť, zodpovednosť, nekonfliktné správanie . Očakávame zručnosť pri inštaláciách, zmysel pre poriadok a úctu ku klientom spoločnosti. Nutná spôsobilosť s platným osvedčením - elektrotechnik – §21, alebo možnosť si osvedčenie v krátkej dobe doplniť (obnoviť)

IMAFEX spol. s r.o. je spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných služieb Internetu, hlasu a digitálnej televízie a výstavbu optických a metalických sietí. Disponuje modernými technickými prostriedkami, využíva technológie na výstavbu a prevádzku optických sietí, metalických sietí LAN a mikrovlnnej technológie vo voľných a spoplatnených pásmach.

Spoločnosť bola založená v roku 2001 ako súkromná spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu. Spoločnosť sa postupne vyvíja na univerzálneho regionálneho telekomunikačného operátora.

IMAFEX spol. s r.o. dnes zabezpečuje služby Internetu viac ako 10 000 zákazníkom najmä v regióne Liptova, pričom ich počet stále rastie. Spoločnosť od roku 2006 poskytuje aj hlasové služby a od roku 2008 televízne služby IPTV.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Belopotockého 4
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 3574999   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR/mesiac