Reagujte bez životopisu

Frézar- Horizontkár

IMA Schelling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
9 - 10 EUR/hod.- Základná mzda podľa praxe a skúsenosti. - Na živnosť hodinovka od 15,00 do 17,00 Eur podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- frézovanie súčiastok podľa výkresovej dokumentácie a programu
- príprava a odladenie programu, nastavenie stroja
- výber, nastavenie a zameranie nástrojov

- ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- preplácané nadčasy
- motivujúce finančné ohodnotenie a prémiový systém odmeňovania
- pravidelné prehodnocovanie mzdy na základe dosiahnutých pracovných výsledkov
- MutiSport karta (športové aktivity, sauna atď. zdarma)
- Firemné poistenie pre prípad choroby, úmrtia alebo úrazu 24 hodinové aj doma

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie strojárskeho zamerania

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v obsluhe, programovaní a nastavovaní CNC strojov
- skúsenosti s riadiacim systémom Heidenhein iTNC530
- manuálna zručnosť a schopnosť čítať výkresy

Sme špecialisti na vývoj a výrobu modulárnych zariadení pre drevársky, kovospracujúci a plastikársky priemysel. Ako líder pre digitalizovanú a plne automatizovanú sériovú výrobu, predávame naše inteligentné špičkové zariadenia po celom svete prostredníctvom našich servisných a predajných spoločností. V našom sortimente nájdete systémy pre celý procesný reťazec od skladovania, delenia, manipulácie až po olepovanie hrán, CNC obrábanie, vŕtanie, triedenie a stohovanie veľkoplošných materiálov z dreva, kovu alebo plastu. Okrem toho ponúkame širokú škálu služieb a množstvo produktov na digitalizáciu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 628617  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.