IT systémový administrátor

IMA Schelling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac- plat podľa praxe a skúsenosti - cestovné podľa vzdialenosti do Kechneca - 13 a 14 plat podľa hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa IT systémov
- monitoring
- správa cloudových služieb
- komunikácia so zamestnancami na Helpdesku
- servis multifunkčných zariadení

- možnosť odborného rastu
- príspevok na dopravu do práce od 40 do 100 Eur
- mutiSport karta (športové aktivity, sauna atď. zdarma)
- firemné poistenie pre prípad choroby, úmrtia alebo úrazu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Mierne pokročilý
Beckup Management - Mierne pokročilý
Manuálna zručnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť NJ na komunikatívnej úrovni výhodou
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť

Firma Schelling už niekoľko rokov vyrába diely nielen pre vlastnú potrebu, ale sa aj na základe príslušných výkonnostných spektier etablovala na trhu ako spoľahlivý dodávateľ a partner pre ťažké oceľové konštrukcie. K naším dlhoročným zákazníkom v tejto oblasti si môžeme pripočítať niekoľko uznávaných firiem z domova aj zo zahraničia.Terajší strojový park umožňuje efektívnu výrobu ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií, rámov strojov, nádrží, bežných zámočníckych konštrukcií a doplnkov podľa želania zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475945  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac