Obchodný zástupca, obchodná zástupkyňa - Západoslovenský kraj

ILLE - Papier - Service SK, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 220 EUR/mesiacZákladný plat 700 €, pohyblivá zložka k základnému platu 120 €, provízie z predaja 400 až 5.000 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva a technickej podpory klientom a obchodným partnerom, akvizícia nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov so stálymi zákazníkmi, vykonávanie činnosti Západoslovenský kraj.

Vysoké finančné ohodnotenie, služobné vozidlo, služobný telefón, pravidelné vzdelávanie v oblasti firemných produktov, ľahko predajné produkty expandujúcej spoločnosti, široký sociálny program, trinásty plat, vianočné odmeny, príspevok na DDP a stravné lístky.

Ukončenie výberového konania do 06.03.2020. Po tomto termíne pozveme vybraných uchádzačov na osobný pohovor. Odpovieme len vybraným uchádzačom. V životopise umiestniť meno a priezvisko do pravého horného rohu. Meno zvýrazniť na červeno, priezvisko podčiarknuť a zvýrazniť modrou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v oblasti predaja minimálne jeden rok, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívna zručnosť, samostatnosť, iniciatíva, ochota ďalšieho vzdelávania.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti hygieny, servis hygienických dávkovačov, rozvoz hygienických potrieb a drogistického tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ILLE - Papier - Service SK,spol. s r.o.
P. O. Box 20, Lieskovec 856/133
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3870776  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 220 EUR/mesiac