Strojník

ILKA s.r.o.

Miesto práce
Veľký Grob
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiac(z toho 1250 eur je základná mzda plus mesačná prémia do 250 eur v závislosti od plnenia úloh). Finálna mzda bude upravená na základe odborných znalostí a praktických skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme štrkovňa prevádzkujúca štrkovisko vo Veľkom Grobe. Do výrobného úseku hľadáme technicky zdatného a manuálne zručného kolegu na pozíciu strojník, ktorý zabezpečuje nasledovné činnosti:

- obsluha strojov, nakladačov, pásového rýpadla, Dumper,

- údržba špeciálnych stavebných strojov,

- kontrola prevádzkyschopnosti pred začatím práce a technická príprava prideleného stavebného stroja,

- obsluha a riadenie stavebného stroja, kontrola chodu a výkonu počas prác,

- príprava pracoviska pred a počas výkonu prác,

- vedenie bežných záznamov o prevádzke stroja.

- práca v dynamickom kolektíve v stabilnej spoločnosti,

- stravovacia karta,

- príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia,

- kvalitné pracovné oblečenie,

- možnosť odborných kurzov a vzdelávania,

- ročné odmeny

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy, ktoré nám zašlete na dole uvedenú adresu, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár, strojník

- strojnícky preukaz,

- technické myslenie,

- manuálna zručnosť,

- tímová práca,

- ochota učiť sa,

- spoľahlivosť a zodpovednosť,

- komunikatívnosť.

Hlavnou oblasťou podnikania firmy je prevádzka štrkovísk, ťažba a predaj štrkopieskov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne odd.
Tel.: +421908810069
E-mail: poslať životopis
ID: 4838188  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac