Skladník v sklade ND/zásobovač

ILKA s.r.o.

Miesto práce
Veľký Grob
Termín nástupu
dohodou
Od 1 350 EUR/mesiacz toho 1200 eur predstavuje základná mzda a 150 eur prémiová zložka podľa plnenia zadaných úloh. Finálna mzda bude dohodnutá s ohľadom na odborné a praktické skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme štrkovňa , ktorá prevádzkuje štrkovisko vo Veľkom Grobe. Do nášho tímu hľadáme technicky zdatného kolegu na pozíciu skladník v sklade ND/zásobovač, ktorého úlohou bude najmä:

- starostlivosť o sklad náhradných dielov (ND) strojov vo výrobe (umývacie, triediace stroje na štrk, dopravníkové zariadenia, čerpadlá, motory, hutný a spojovací materiál),

- objednávanie ND, nákup ND, evidencia ND v internom informačnom systéme,

- optimalizácia skladových zásob ND,

- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku,

- príprava zariadení na externý servis dodávateľom,

- technická podpora výrobného úseku.

- práca v priateľskom kolektíve v stabilnej spoločnosti,

- stravovacia karta,

- príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia,

- kvalitné pracovné oblečenie,

- možnosť odborných kurzov a vzdelávania,

- ročné odmeny

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy, ktoré nám zašlete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, údržbár

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie,

- manuálna zručnosť,

- ochota učiť sa,

- spoľahlivosť a zodpovednosť,

- komunikatívnosť.

Hlavnou oblasťou podnikania firmy je prevádzka štrkovísk, ťažba a predaj štrkopieskov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne odd.
Tel.: +421908810069
E-mail: poslať životopis
ID: 4830759  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac