Reagujte bez životopisu

Skladník - Vodič VZV

ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pravenec, 972 16 Pravenec
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda sa po skúšobnej dobe zvyšuje na 870 Eur a patria k nej ešte príplatky za zmennosť, mesačná odmena za výkon a dochádzku 100 Eur, mesačná odmena za odpracované roky (30 - 70 Eur) a príspevok na cestovné podľa miesta bydliska. Priemerná mesačná hrubá je mzda je cca 1250 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka a naskladňovanie materiálu, zásobovanie výroby, nakládka hotových výrobkov, skladová evidencia
- trojzmenná prevádzka

+ letný a zimný bonus vo výške 60% mzdy zamestnanca
+ strava v plnej výške hradená zamestnávateľom
+ systém voliteľných benefitov pre zamestnancov (cafeteria) + Multisport karta
+ sociálny program (finančné príspevky pri životných udalostiach, Mikulášske balíčky, darčekové poukazy, výlety pre zamestnancov)
+ finančné odmeny pri pracovnom jubileu
+ odmena za odporučenie zamestnanca
+ každoročná valorizácia mzdy
- stabilná práca a kolektív

Žiadosť a životopis zašlite emailom, resp. poštou na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz VZV + zručnosť
- spôsobilosť pracovať v trojzmennej prevádzke
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme významný dodávateľ pre automobilový priemysel zaoberajúci sa najmä výrobou ložísk, brzdových modulov, komponentov riadenia (www.iljin.com). V našom jedinom európskom závode v Pravenci stabilne zamestnávame 270 zamestnancov vo výrobe brzdových modulov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2615213  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac