Statik / Projektant stavebných konštrukcií

ILD SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 38, Košice
Termín nástupu
ASAP, ihneď
1 000 - 1 600 EUR/mesiacV závislosti od skúseností. Skladá sa zo základnej zložky 1000 eur a osobného hodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Statik:

  • Vykonávanie statických a dynamických výpočtov
  • Vytváranie konštrukčnej / dielenskej dokumentácie v programe INVENTOR v oblasti oceľových konštrukcií (na základe zadania)
  • Navrhovanie oceľových konštrukcií s dôrazom na ich bezpečnosť, hospodárnosť ako aj požiadavky zadávateľa
  • Spolupráca na príprave a vypracovaní kompletnej projektovej dokumentácie v stupni pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu projektu, spracovanie skutkového stavu stavby
  • Tvorba 2D/3D projektovej dokumentácie v programoch AutoCAD/ Autodesk Inventor
  • Aktívna spolupráca s výrobným úsekom, kontrola dokumentácie
  • Poskytovanie technickej podpory, spolupráca s ostatnými členmi tímu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov a kvality
  • Optimalizácia a inovácia konštrukcií

  • Istota zamestnania v prosperujúcej spoločnosti
  • Príjemné a tvorivé prostredie
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť získať nové skúsenosti, profesijný rast
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zaujímavé firemné benefity
  • Moznosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • Možnosť zúčastniť sa odborných školení a konferencií
  • Podpora osobného rozvoja a kariérneho rastu

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe zasielajte výlučne elektronickou poštou na emailovú adresu: [email protected]. Oslovíme len vybratých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám a spĺňajú zadané kritéria. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa úspechov v pracovnom živote. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti v nasledujúcom znení:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti ILD SK, spol. s r.o., Považská 38, 040 11 Košice, IČO: 31 730 566, k spracovaniu osobných údajov poskytnutých v súvislosti s uchádzaním sa o zamestnanie, najmä za účelom vyhodnotenia prihlášky a obsadenia pracovnej pozície. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.“

Osobné údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a nebudú spracované mimo územia Európskeho hospodárskeho priestoru.
Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účelov spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ILD SK, spol. s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Vyššie odborné vzdelanie v stavebnom odbore so zameraním na statiku
  • Autorizácia v odbore Statika výhodou
  • Znalosť AutoCad a Autodesk Inventor výhodou
  • Znalosť cudzieho jazyka výhodou
  • Prax na podobnej pozícii
  • Tvorivosť
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Pracovitosť

Spoločnosť ILD SK, spol. s r.o. sa svojim výrobným programom zameriava na projekčné spracovanie, výrobu, dodávky na kľúč a uvedenie do prevádzky technologických zariadení
- v oblasti ekológie a energetiky
- v oblasti likvidácie tuhých a plynných škodlivín a realizácie energetických stavieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Koľveková
Tel.: +421911207790
E-mail: poslať životopis
ID: 4809415  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac