Elektroprojektant

ILD SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská, Košice
Termín nástupu
ASAP, ihneď
800 - 1 400 EUR/mesiac800 – 1400 € v hrubom na mesiac - v závislosti od skúseností. Skladá sa zo základnej zložky 700 € a osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh elektrických schém a vypracovanie ideových návrhov pre jednoúčelové zariadenia a výrobné linky
- Vypracovanie technickej elektrodokumentácie
- Spolupráca s projektovým tímom a s ostatnými oddeleniami
- Špecifikácia hardware komponentov pre jednotlivé zadania v spolupráci s oddelením automatizácie a robotiky
- Spolupráca pri vypracovaní cenových ponúk a ďalších dokumentov týkajúcich sa elektrosúčastí nových strojov a zariadení
- komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi
- technický dohľad nad realizáciou
- riešenie problémov vo výrobe
- projektovanie elektro a MaR
- uvádzanie technologických zariadení do prevádzky

- istota zamestnania v prosperujúcej spoločnosti
- príjemné a tvorivé prostredie
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť získať nové skúsenosti, profesijný rast
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: [email protected] nasledovne:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti ILD SK, spol. s.r.o., Považská 38, 040 11 Košice, IČO: 31 730 566, k spracovaniu osobných údajov poskytnutých v súvislosti s uchádzaním sa o zamestnanie, najmä za účelom vyhodnotenia prihlášky a obsadenia pracovnej pozície. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.“

Osobné údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a nebudú spracované mimo územia Európskeho hospodárskeho priestoru.
Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účelov spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ILD SK, spol. s.r.o.

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektroprojektant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť jedného cudzieho jazyka výhodou.
Znalosť programu ELCAD výhodou.
Samostatnosť pri riešení úloh.

Spoločnosť ILD SK, spol. s r.o. sa svojim výrobným programom zameriava na projekčné spracovanie, výrobu, dodávky na kľúč a uvedenie do prevádzky technologických zariadení
- v oblasti ekológie a energetiky
- v oblasti likvidácie tuhých a plynných škodlivín a realizácie energetických stavieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3676787  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 400 EUR/mesiac800 – 1400 € v hrubom na mesiac - v závislosti od skúseností. Skladá sa zo základnej zložky 700 € a osobného ohodnotenia.