Elektrikár - technik ( elektrikár, štruktúrované kabeláže, zabezpečovacie systémy, bezp. kamery) (Ref. č.: T2018 Elektro)

IKT Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 14, 821 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž slaboprúdových rozvodov a štruktúrovanej kabeláže
inštalácia a oživovanie kamerových systémov
zváranie opt. vlákien
zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
participuje na projektoch realizácie slaboprúdových a silnoprúdových rozvodov a dátových centier
PRÁCE VO VÝŠKACH!
samostatne realizuje zakázky
participuje na revíziách el. zariadení
občasné práce cez víkendy a v noci

starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty
Objednávanie materiálu a služieb
Komunikácia s externými dodávateľmi
Zastupovanie v tímoch, ktoré pracujú v Rakúsku

Flexibilná pracovná doba
Firma rodinného typu
Klimatizované priestory
Výborná lokalita v rámci Bratislavy
Pracovné oblečenie
Možnosť zúčastňovať sa odborných školení
Možnosť získať prax vo viacerých odboroch IT
Možnosť práce v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou cudzieho jazyka
+ znalosť NJ výhodou

všetky platné osvedčenia je potrebné zaslať oscanované spolu so životopisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektro alebo infraštruktúry
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nevyhnutným predpokladom je vlastniť platný certifikát
vyhláška 508/2009 paragraf §22-23

aspoň základná znalosť networkingu, zabezpečovacích a kamerových systémov

certifikát na práce vo výškach - výhodou
vodičský preukaz min skupina B

flexibilnosť pri nadčasoch
Zodpovednosť!
aktívne pracuje s PC
flexibilita, schopnosť samostatne pracovať
ochota samostatne sa vzdelávať

samostatnosť a aktivita
orientácia na zákazníka
schopnosť pracovať v tíme
odolnosť voči stresu

IKT Services Slovakia pôsobí 10 rokov ako integrátor v oblasti IT na Slovensku a v Rakúsku.
Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti v oblasti IT su: telekomunikačné služby, dizajn a prevádzkovanie hlasových sietí, LAN, inštalácia inteligentnej infraštruktúry, výstavba a servis Dátových centier
V oblasti telekomunikácií sa zaoberáme: údržba BTS, inštalácia LTE, 2G, 3G, SDH a xWDM systémov pre mobilných operátorov na Slovensku a v Rakúsku

Pre viac informácií kliknite na
www.iktservices.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Drieňová 14
821 01 Bratislava
ID: 1738105   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača