Technik špecialista so zameraním na telekomunikácie a zabezpečovacie systémy

IKT Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2018
výška platu sa bude odvíjať od odbornej spôsobilosti a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
Vykonáva opravy a údržby kamerových a zabezpečovacích systémov, VoIP a LAN sietí u zákazníka na základe pridelenej servisnej zákazky (diagnostika závad, objednávanie náhradných dielov, odstránenie závad)
Komunikácia so zákazníkom pri oprave a údržbách
Participuje na projektoch realizácie štruktúrovaných rozvodov a dátových centier
Konfigurácia, inštalácia a servis security systémov
Inštalácia slaboprúdových rozvodov a ŠKS
Vypracovanie cenových ponúk k prideleným zákazkám

Starostlivosť o pridelené technické prostriedky a iné hodnoty
Iné pomocné práce

Flexibilná pracovná doba
Firma rodinného typu
Klimatizované priestory
Výborná lokalita v rámci Bratislavy
Pracovné oblečenie
Možnosť zúčastňovať sa odborných školení
Možnosť získať prax vo viacerých odboroch IT
Možnosť práce v zahraničí

Uvádzajte prosím len informácie, ktoré majú priamy vzťah k ponúkanej pozícii
Oslovení budú len vybraní uchádzači

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
AutoCAD - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OCHOTA UČIŤ SA NOVÉ VECI!

Znalosť Cisco, AVAYA , Allied Telesis, Nortel Networks, Juniper,... výhodou
ukončená certifikácia CCNA alebo platny certifikat na elektro §22 - výhodou

aktívny šofér
analytické myslenie
samostatnosť a aktivita
orientácia na zákazníka
komunikačné schopnosti a flexibilita
schopnosť pracovať v tíme
odolnosť voči stresu
orientácia na výsledky
flexibilnosť pri nadčasoch

IKT Services Slovakia pôsobí 10 rokov ako integrátor v oblasti IT na Slovensku a v Rakúsku.
Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti v oblasti IT su: telekomunikačné služby, dizajn a prevádzkovanie hlasových sietí, LAN, inštalácia inteligentnej infraštruktúry, výstavba a servis Dátových centier
V oblasti telekomunikácií sa zaoberáme: údržba BTS, inštalácia LTE, 2G, 3G, SDH a xWDM systémov pre mobilných operátorov na Slovensku a v Rakúsku

Pre viac informácií kliknite na
www.iktservices.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1164767  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška platu sa bude odvíjať od odbornej spôsobilosti a skúseností uchádzača