Advokátsky koncipient so skúsenosťami

IKRÉNYI & REHÁK, s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacmzda podľa skúseností, vedomostí a praxe v prípade advokáta individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava rôznych právnych podaní, posudzovanie pohľadávok, zmlúv, príprava stanovísk a žalôb
- zastupovanie na súdoch
- asistencia advokátom
- rôznorodá právna agenda
- možnosť spolupráce aj pre advokáta podľa individuálnej dohody

- Multisport karta
- Dlhodobosť a kontinuita spolupráce
- Podpora vzdelávania (v prípade záujmu o insolvenčnú agendu po dohode možnosť absolvovať aj kurz a skúšky insolvenčných správcov)

Prosíme zasielať životopisy s uvedením tém záverečných prác v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Prax približne dva roky, čiastočne možná aj počas štúdia, primerane pre určitú mieru seniority
Samostatnosť
Schopnosť logického myslenia
Aktívny záujem o prácu
Spoľahlivosť a dôslednosť

Advokátska kancelária IKRÉNYI & REHÁK, s.r.o. poskytuje komplexné služby pre klientov v rôznych oblastiach práva s pestrou a zaujímavou agendou obchodného, sporového, transakčného, IT a IP práva ako aj insolvenčného práva.

Kancelária pravidelne získava odporúčania v prestížnej ankete Právnická firma roka v rôznych oblastiach, vrátane sporovej agendy, hospodárskej súťaže, IT, pracovného práva a osobitne vysoko sa umiestňuje v oblasti reštrukturalizácií a insolvencie, kde v roku 2016,
2018-2022 získala aj víťazné ocenenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1984138  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac