Advokátsky koncipient junior/senior

IKRÉNYI & REHÁK, s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacMZDA DOHODOU, podľa skúseností, vedomostí a praxe (od 800 Eur + odmeny, vrátane 13. a 14. platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agenda tejto pozície zameraná prevažne na insolvenčné právo a súvisiace oblasti a spory spory, s možnosťou doplnenia aj o ďalšie právne oblasti podľa dohody
- príprava rôznych právnych podaní, posudzovanie pohľadávok, zmlúv, príprava stanovísk a žalôb
- zastupovanie na súdoch
- asistencia advokátom a správcom

- 13., 14. plat
- Multisport karta
- Dlhodobosť a kontinuita spolupráce
- Podpora vzdelávania, po dohode možnosť absolvovať kurz a skúšky insolvenčných správcov

Prosíme zasielať životopisy s uvedením tém záverečných prác a s motivačnými listami v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Predchádzajúca prax výhodou
Schopnosť logického a samostatného myslenia
Aktívny záujem o prácu
Spoľahlivosť a dôslednosť

Advokátska kancelária IKRÉNYI & REHÁK, s.r.o. poskytuje komplexné služby pre klientov v rôznych oblastiach práva s pestrou a zaujímavou agendou.

Kancelária pravidelne získava odporúčania v prestížnej ankete Právnická firma roka v rôznych oblastiach, vrátane sporovej agendy, hospodárskej súťaže, IT, pracovného práva a osobitne vysoko sa umiestňuje v oblasti reštrukturalizácií a insolvencie, kde v roku 2016,
2018 a 2019 získala aj víťazné ocenenie.

Dcérska spoločnosť I & R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s. vykonáva správcovskú činnosť pre veľký počet mimoriadne zaujímavých konkurzov a reštrukturalizácií a patrí k lídrom na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šoltésovej 2
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 1984138  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac