Zvárač 135 - ZM1 (CO2) - Žilina

iKOV, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP / ihneď
Od 9,5 EUR/hod.Zamestnanec TPP: 6€ - 8€ SZČO 9,50€ - 13€ Dovolenkový a vianočný príplatok / BONUS / prémia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie tenkostenných plechových výrobkov z uzavretých profilov (jaklov) s hrúbkou od 2 – 4 mm
- Zváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére taviacou sa elektródou (MIG / MAG)
- Spolupodieľanie sa na príprave zváracích prípravkov pre zvárané zostavy
- Práca aj na iných pracoviskách podľa potreby

- bonusy
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky
- stabilné zamestnanie
- možnosť práce na nadčas
- iné interne benefity.

Svoje životopisy posielajte na e-mail [email protected] , my Vás budeme kontaktovať.
Zamestnancom na TPP ale aj živnostníkom ponúkame výkonnostné aj dochádzkové prémie / BONUSY. Ich výška je na základe výkonu a dochádzky.
Osobné ohodnotenie formou BENEFITOV a BONUSOV za plnenie výrobných plánov (kvalita / kvantita).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenský priemysel / technicky zdatný

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Zváranie MIG/MAG CO2 - Základy
Práca s počítačom - Základy
Čítanie výkresov - Základy
Znalosť výkresovej dokumentácie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Preferujeme pracovníkov s praxou zvárača CO2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NEVYŽADUJEME OD ZVÁRAČA PLATNÝ ZVÁRACÍ PREUKAZ!!!
NEVYŽADUJEME OD ZVÁRAČA ZNALOSŤ ČÍTANIA VÝKRESOV!!!

Skúsenosti so zváraním elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére:
- taviacou sa elektródou (MIG / MAG)
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- ochota pracovať nadčas a občas aj cez víkend / podľa dohody
- ochota učiť sa alebo učiť iných

Pre pracovníkov na turnusy:
Ubytovanie vieme zabezpečiť, viac informácii poskytneme uchádzačovi po zaslaní životopisu.

Spoločnosť iKOV, s. r. o. sa zaoberá zákazkovou výrobou oceľových konštrukcií od prípravy výkresovej dokumentácie až po odovzdanie finálneho výrobku zákazníkovi.
ID: 4145063  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.