Kuriér/-ka pre Bratislavu

IKONY DC s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
November
1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100-1500+podľa počtu doručených zásielok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a spoľahlivých kuriérov na rozvoz a vyzdvihovanie zásielok po Bratislave. Dobrá znalosť Bratislavy je podmienkou. Auto a ostatné vybavenie Ti dáme k dispozícii. Ponúkame dlhodobú spoluprácu.
Nástup je možný Ihneď !

Popis práce:
- doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok,
- komunikácia so zákazníkmi,
- vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam,
- prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky
- práca zo skenerom a terminálom
- práca na živnosť

- práca len počas pracovných dní,
- dynamický kolektív,
- len lokálne trasy, ktoré sa nemenia,
- výplata vždy načas
- práca v stabilnej a prosperujúcej kuriérskej spoločnosti,
- motivačné finančné ohodnotenie, závislé od počtu doručených zásielok,

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.
V prípade záujmu nám pošli svoj životopis na emailovú adresu:
[email protected],
pripadne telefón 0905977529

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá s logistikou a prepravou zásielok
ID: 3801493  Dátum zverejnenia: 3.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100-1500+podľa počtu doručených zásielok