Mechanik /údržbár, mzda od 1530 EUR, finálna mzda závisí od skúseností uchádzača

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
IKO Slovakia, Kaplinské pole, Senica
Termín nástupu
ihneď
6,52 EUR/hod.mesačný bonus do 15 %, mesačný dochádzkový bonus 110 EUR, rizikový príplatok, príplatok za druhú zmenu, ročný bonus, spolu hrubá mzda mesačne v priemere 1530 EUR bez ročného bonusu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
• Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého
chodu prevádzky
• Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni, zváranie
• Obsluha tlakových, zdvíhacích, hasiacich, chladiacich zariadení, žeriavov
(viazanie bremien), plošín a vozíkov, práca vo výškach
• Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých poruchách, zásahoch
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, protipožiarnych predpisov a ochrany
majetku na zverenom úseku
• Dodržiavanie štandardov kvality, interných predpisov a pracovných postupov,
bezodkladné informovanie nadriadeného o možných alebo vzniknutých
rizikách a aktívna spolupráca na ich odstránení
• Zabezpečenie čistoty, poriadku a separácie odpadov na pracovisku
• Vystupovanie v záujme pozitívnej reprezentácie zamestnávateľa
• Iniciatívnosť pri navrhovaní zmien vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu a
aktívna spolupráca pri ich implementácií
• Práca v riziku kat.3 - hluk

mesačný bonus do výšky 15 %, mesačný dochádzkový bonus 110 EUR
ročný bonus vo výške približne 1/2 hrubého mesačného platu
ovocný deň
bonus pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu
mesačný príspevok na kartu benefitov 20 EUR
práca na dve zmeny ( ranná 06:00 - 14:15, poobedná 13:45 - 22:00, pondelok - piatok )

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

práca na obrábacích strojoch - Základy
obsluha žeriavov a zdvíhacích zariadení - Základy
preukaz viazača bremien - Základy
Zváračský preukaz - Základy
pneumatika, hydraulika - Základy
vodné hospodárstvo chladiacich systémov - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny prístup k práci, samostatnosť, zodpovednosť, včasné plnenie plánov, schopnosť flexibilne reagovať na zmeny, ochota spolupracovať v tíme

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4590257  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,52 EUR/hod.