Údržbár

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
IKO Slovakia, Kaplinské pole, Senica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni
Obsluha a údržba plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach, zváranie
Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých zásahoch
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,10

mesačný bonus do výšky 20 % ( spolu s príplatkami je priemerná mesačná mzda 930 v čistom )
ročný bonus vo výške približne 1/2 hrubého mesačného platu
family day, vianočný večierok
ovocný deň
bonus pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu
mesačný príspevok na kartu benefitov
práca na dve zmeny ( ranná 06:00 - 14:15, poobedná 13:45 - 22:00, pondleok - piatok )

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kaplinské pole 2866/16
905 01 Senica

Kontakt

ID: 3707787   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,10