Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič návesovej súpravy 90€/ deň

IKIGAI s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiac90€/ deň ( mzda+vreckové+diéty) Zamestnajte sa za výhodné pracovné podmienky aj v čase, keď je veľmi málo práce a nastávajú ťažké časy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie návesovej súpravy
- nakládka vykládka
- gurtňovanie
- vypisovanie prepravných dokladov
- tankovanie
- kontrola tovaru pri nakládke / vykládke
- destinácie Európska únia

Komunikujeme slovensky alebo rusky.

Ubytovňa, práčovňa, miestnosť pre vodičov, pridelené vozidlo, parkovanie súkromného vozidla, plne vybavený ťahač / náves

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná nákladná doprava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Nákladná doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Kazašský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Bulharský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

-psychotesty
- vodičský C+E , alebo iba C
-KKV ( kód 95)

Spoločnosť bola založená v Bratislave, ako reakcia na získané skúsenosti a poznatky v oblasti dopravy a logistiky, s ktorými sa chce spoločnosť podeliť so svojimi zákazníkmi. Primárnu činnosť spoločnosti tvorí medzinárodná nákladná doprava a zasielateľstvo v spojení s konzultačnými v oblasti dopravy a logistiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4509843  Dátum zverejnenia: 29.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac