Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Elektrotechnik, PLC technik

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje každodenný spoľahlivý chod automatizovaných výrobných liniek
- spolupracuje pri inštalovaní nových zariadení
- odhaľuje a odstraňuje poruchy
- zabezpečuje servis a opravy automatizovaných výrobných liniek

- 5 dní dovolenky naviac
- možnosť osobného profesionálneho i kariérneho rozvoja
- vzdelávanie doma aj v zahraničí
- bezplatné kurzy angličtiny vo firme
- 13. plat
- DDP
- výhodné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Životopis a motivačný list zaslite na e- mailovu adresu.
Odpovieme vsetkym uchadzacom a budeme ich informovat o dalsm postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na dosahovanie cieľov, rozhodnosť
- tímový hráč
- veľký záujem o vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti
- vzdelanie elektrotechnického zamerania

- znalosť a ovládanie SIMATIC S7, OMRON a YASKAWA
- znalosti v oblasti frekvenčných meničov
- znalosti z oblasti robotiky
- pokročilá úroveň práce s PC
- znalosť anglického jazyka

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 687144  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda