Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Správca medzi skladu

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,94 EUR/hod.výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v sklade?
Máš platný Preukaz Vodiča Vysokozdvižného vozíka?
Si zodpovedný?
Chceš profesijne rásť?
Ak áno, pridaj sa k nám do tímu!

Tvojou úlohou bude:
• denné úpravy stavov
• organizovanie a vykonanie inventúry nakupovaného materiálu
• zodpovednosť za správnosť údajov v systéme
• kontrola množstva skladových položiek vydávaných zo skladu a vracaných do skladu
• kontrola označenia paliet a správnosti údajov uvedených na paletách
• kontrola správnosti vyplnenia údajov na paletových lístkoch v lokáciách
• kontrola dodržiavania všetkých platných, všeobecných a interných predpisov
• zodpovednosť za neustále zlepšovanie vo všetkých oblastiach na riadenom úseku
• práca na 3 zmeny

Tieto benefity ťa u nás čakajú:
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2,5% z hrubej mzdy
• Koncoročná odmena vo výške 50% priemerného zárobku
• 5 dní dovolenky navyše
• Dotácia na stravu vo výške 5,85
• 15% zľava v OD IKEA
• Dochádzkový bonus 100 €/mesiac
• Podpora pri životných udalostiach
• Odmena za dlhoročnú prácu do výšky 300 €
• Odmena pri životnom jubileu vo výške 150 €
• Odmena za odporúčanie zamestnanca 500 €
• zamestnanecká doprava zdarma zo smerov:
1.Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
2. Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
3. Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• práca s PC – pokročilý
• orientácia v dodacích listoch a iných dokumentoch sprevádzajúcich tovar
• znalosť evidencie skladového tovaru, vrátane evidencie pohybu zásob a spracovania prehľadu o zásobách
• znalosť systému FIFO – „first in- first out"
• schopnosť prijať zodpovednosť
• komunikačné zručnosti
• sebakontrola
• samostatnosť

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliana Chudá
Tel.: +421910535811
E-mail: poslať životopis
ID: 4765198  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,94 EUR/hod.